FANTASTYCZNE ZAWODY II RUNDY 40. EDYCJI ZAWODÓW PŁYWACKICH
O LAUR LUBELSKIEGO KOZIOŁKA.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że kolejne rundy LLK to kolejne organizacyjne rekordy. Tak było i tym razem.
W II rundzie wystartowali więc zawodnicy 23 klubów z Lublina, województwa oraz Połańca (Delfin Połaniec) – i pierwszy raz – Radomia (liczna ekipa zawodników Wodnika Radom). Takich „debiutów” było zresztą więcej: w zawodach brali udział – po raz pierwszy lub po dłuższej przerwie – zawodnicy Meduzy Poniatowa, Lidera Chełm, Wisły Puławy i AWF Biała Podlaska. No i wreszcie – zawody miały po raz pierwszy wymiar międzynarodowy: mieliśmy niewątpliwą przyjemność gościć pływaków ze szkoły sportowej w Kuzniecowsku i w Kijowie (Ukraina).
W zawodach wystartowało 532 zawodników, odbyły się w sumie 994 starty indywidualne i 37 startów w sztafetach. Dzisiejsza impreza trwała blisko 7,5 godziny. Tyle statystyki…
Rywalizacja była niezwykle pasjonująca, młodzi sportowcy dawali z siebie wszystko, a może nawet jeszcze więcej. Padały kolejne rekordy życiowe, byliśmy świadkami wielu pasjonujących pojedynków, o zwycięstwie niejednokrotnie decydowały naprawdę ułamki sekundy. No i oczywiście na koniec trybuny rozgrzała do czerwoności rywalizacja sztafet. Dzięki temu emocje nie opadały ani na moment, choć czasem, już po zakończeniu kolejnych startów przychodziło rozczarowanie, bo komisja sędziowska – prowadząca zawody bardzo sprawiedliwie, ale jednocześnie skrupulatnie – nie szczędziła dyskwalifikacji. Ale przecież na błędach najłatwiej się uczyć, więc następnym razem na pewno będzie dużo lepiej!
Na koniec kilka słów tytułem podziękowania.
Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za wytrwałość i ambicję, sportową złość i poszanowanie idei szlachetnej rywalizacji, dzięki którym nasze zawody stały się prawdziwym sportowym świętem. Trenerom, kierownikom i opiekunom ekip dziękujemy za wsparcie w utrzymaniu dyscypliny wśród młodych sportowców, dzięki czemu zawody toczyły się sprawnie, ale również za zmotywowanie swoich zawodników do sportowej rywalizacji na wysokim poziomie. Komisji sędziowskiej, której tym razem przewodniczyła p. Teresa Szymańska, dziękujemy za sprawiedliwe i bardzo uważne poprowadzenie zawodów. Pracownikom MOSiR Lublin składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie obiektu, wsparcie podczas zawodów i – przede wszystkim – za niezwykle staranną i sprawną (wspólnie z p. Leszkiem Pustułą prowadzącym elektroniczne biuro zawodów) obsługę aparatury pomiaru czasu i infrastruktury elektronicznej.
Naszym partnerom w organizacji zawodów dziękujemy za wsparcie - sklepowi internetowemu H2Oshop.pl, współfundatorowi nagród, i Nałęczowiance - za przekazanie wody dla uczestników dzisiejszych zmagań.
I wreszcie niezwykle ważne podziękowanie – wszystkim rodzicom zawodników MTP Lublinianka za wielki wkład pracy i społeczne zaangażowanie w przygotowanie zawodów i duży trud włożony w ich sprawne poprowadzenie od strony organizacyjnej.
Zatem… do zobaczenia 4 czerwca – na zawodach III rundy tegorocznej edycji LLK!

Zapraszamy do odwiedzenia obszernej fotorelacji z zawodów.

Wyniki zawodów można znaleźć tutaj:
http://www.sozp.org/live/2016_llk2_lublin/index.html


Wyniki LIVE: II runda Ligi Dzieci i Młodzików - Biłgoraj. Zapraszamy do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z zawodów.

Niezwykle udane dla zawodników MTP Lublinianka były odbywające się 02-03.04.2016 na pływalni AQUA Lublin Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12- i 13-letnich.
Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 15 medali indywidualnych zajmując
w klasyfikacji medalowej mistrzostw 5.miejsce, ale - co najważniejsze - świetnie zaprezentowali się jako zespół, bezapelacyjnie wygrywając klasyfikację drużynową w kategorii 13-latków z przewagą 1300 punktów nad zespołem Huragana Międzyrzec Podlaski i 1500 punktów nad Falą Kraśnik.
Zawody obfitowały w emocje zarówno w konkurencjach indywidualnych jak

i w sztafetach, zwłaszcza w zaciętej do samego końca rywalizacji 4 x 50 m stylem dowolnym, w której różnica między zwycięzcą (Huragan Międzyrzec Podl.) a trzecim na mecie zespołem 13-letnich pływaków MTP Lublinianka wyniosła zaledwie 0:00.52!
Gratulujemy świetnej postawy zarówno naszym zawodnikom, jak i ich trenerowi Michałowi Harasymowowi!


Zapraszamy do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z zawodów.

Zakończyły się zawody z okazji 50 lecia Lubelskiego OZP -
Memoriał Henryka Kosakowskiego .
Szczegóły i wyniki zawodników naszego klubu na stronie megatiming.pl.
Zapraszamy do odwiedzenia mini fotorelacji z zawodów w galerii oraz do obejrzenia wszystkich zdjęć tutaj.
 


Zakończyły się zawody I Multi Ligi – I rundy Wojewódzkiej Ligi dzieci
i Młodzików oraz I rundy Wojewódzkiej Ligi Open.
Zawody odbyły się na pływalni Aqua Lublin przy udziale zawodników Naszego Klubu.
Zapraszamy do odwiedzenia mini fotorelacji z zawodów w galerii.
Wyniki oraz więcej informacji na stronie http://lubelskiozp.pl/I runda 40. edycji zawodów pływackich O Laur Lubelskiego Koziołka już za nami. 

Padł rekord organizacyjny - 455 zawodników zgłoszonych przez 18 klubów to największa ilość startujących w najnowszej historii zawodów. Po raz pierwszy w LLK uczestniczyli zawodnicy z Warszawy (SP 234) oraz nowego klubu z Ryk (AQUA Ryki) - zapraszamy ponownie! Cieszymy się, że wrócili do nas debiutujący na grudniowym finale 39 edycji zawodnicy Ósemki Siedlce i Delfina Połaniec. Rywalizacja obfitowała w sportowe emocje, padło wiele "życiówek" i naprawdę wartościowych wyników. Mamy nadzieję, że zawody były dla wszystkich okazją do dobrej sportowej zabawy. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie organizacyjne niedociągnięcia - postaramy się je wyeliminować przygotowując kolejną rundę zawodów.
Wielkie słowa uznania dla komisji sędziowskiej, która "pod dowództwem" p. Krystyna Dziedzina czuwała nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji w kolejnych konkurencjach. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom i kibicom - sympatykom pływania za stworzenie naprawdę fantastycznej atmosfery pływackiego święta. Wielkie podziękowania również dla wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów - przede wszystkim rodziców

i trenerów MTP Lublinianka ale także pracowników AQUA Lublin, dzięki którym obiekt był przygotowany na najwyższym poziomie. Miastu Lublin dziękujemy za finansowe wsparcie organizacji imprezy. Dziękujemy również H2Oshop.pl za obecność i współpracę w organizacji zawodów. Do zobaczenia 16 kwietnia!

Zapraszamy do odwiedzenia strony z wynikami zawodów tutaj.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia galerii gdzie znajdują sie zdjęcia z zakończonych zawodów.

Zdjecia w pełnej rozdzielczości dostępne są tutaj. Zapraszamy.
I
RUNDA 40. EDYCJI ZAWODÓW "O LAUR LUBELSKIEGO KOZIOŁKA"

MTP Lublinianka ma ogromną przyjemność zaprosić na zawody I. rundy tegorocznej 40. edycji zawodów O Laur Lubelskiego Koziołka. W ramach zawodów zostanie również rozegrana rywalizacja drużynowa sztafet O Puchar MTP Lublinianka.

Zawody rozegrane zostaną w dniu 30 stycznia 2016 na 50-metrowej pływalni olimpijskiej
w kompleksie AQUA LUBLIN w Lublinie, przy Alejach Zygmuntowskich 4a.

Gwarantujemy uczestnikom naszej imprezy wysoki poziom sportowej rywalizacji
w poszczególnych konkurencjach oraz wspaniałą zabawę.


Więcej szczegółów można znaleźć
tutaj.


Serdecznie zapraszamy!
39. EDYCJA ZAWODÓW "O LAUR LUBELSKIEGO KOZIOŁKA" - PODSUMOWANIE

W zakładce Zawody znajduje się podsumowanie 39 edycji zawodów
"O Laur Lubelskiego Koziołka"
Copyright © 2016 MTP Lublinianka design by Marcin